O nás

Personálno-poradenská spoločnosť Eureg Investment spol. s r.o., bola založená v roku 2004. Od jej vzniku je naším prvoradým cieľom kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov, ako pre spoločnosti, tak i pre záujemcov o zamestnanie.
K našim klientom patria slovenské i zahraničné spoločnosti  pôsobiace v rôznych oblastiach hospodárstva.
Eureg Investment je personálna agentúra zameraná na obsadzovanie nižších a stredných pozícií, špecializuje sa aj na personálny lízing, brigády a obsadzovanie trvalých pracovných pomerov. Poskytuje rýchly a kvalitný servis so znalosťou pracovného trhu v SR. Prostredníctvom našich služieb preberáme kompletnú personálnu a mzdovú agendu za daných zamestnancov. Tieto moderné služby dynamicky a efektívne riešia personálne požiadavky našich klientov.
Eureg Investment od svojho vzniku našiel zamestnanie stovkám uchádzačov o prácu na rozličných pracovných pozíciách. Personálny manažér každodenne aktívne pomáha uchádzačom o zamestnanie pri hľadaní tej vhodnej pozície. Úspešnosť vo vyhľadávaní vhodných kandidátov spočíva v osobnom a individuálnom prístupe ku každému uchádzačovi o zamestnanie. Vám všetkým, ktorí aktívne hľadáte nové zamestnanie alebo sa rozhliadate po novej výzve, ponúkame nielen možnosť sprostredkovania práce, ale aj poradenstvo a pomoc s orientovaním sa na trhu práce.
micropix-building

Kontaktujte nás

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa